WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

     Emiroğlu Forklift San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. 2022 yılında  İstanbul Tuzla da ‘’istifleme konusunda en iyi çözüm merkezi olmak ’’ ilkesiyle yola çıkmıştır. Geçmiş bilgi ve becerilerini Emiroğlu Forklift bünyesinde toplayan kurucularımız ve personelimiz hızlı bir gelişme göstererek kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

     Satış odaklı sektörde yerini alan firmamız kısa sürede servis ve kiralama hizmetlerini bünyesine katmış ve geniş ürün yelpazesiye kiralama konusunda müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir filo kurmuştur. Türkiye nin önde gelen birçok firmasının depo içi organizasyonunu  üstlenmiş olan firmamız  geçmiş dönemde birçok kurumsal firmanın da yetkili servis ve bayiliğini  yapmıştır.Profesyonel ve deneyimli satış kadrosu , tecrübeli servis ekibimizle ihtiyaçlarınıza en optimum çözümleri üretmek için tüm gücümüzle hizmetinizdeyiz...

     Misyonumuz:

 • Müşterilerimize dürüstlük ve güven çerçevesinde en iyi hizmeti sunmak.
 • İş hacmimizi büyütürken beraberinde ülkemizin ekonomi ve istihdamına katkıda bulunmak.

     Vizyonumuz:

 • Faaliyet alanlarında en iyi olmak ve topluma ve çevreye olan faydamızın her geçen gün artmasını sağlamak

Emiroğlu Forklift San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. 2022 yılında İstanbul Tuzla da ‘’istifleme konusunda en iyi çözüm merkezi olmak ’’ ilkesiyle yola çıkmıştır. Geçmiş bilgi ve becerilerini Emiroğlu Forklift bünyesinde toplayan kurucularımız ve personelimiz hızlı bir gelişme göstererek kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

 • 0 (542) 357 49 57

 • info@emirogluforklift.com

 • Tuzla İstanbul/Türkiye

 • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
  Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
  Pazar: Kapalı