WhatsApp
Bize
Soru Sorun
Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.
İLETİŞİM

Servis

23 Mart 2023, 12:03
Servis

Planlı Bakım

Forklift ve Depo ekipmanlarınız ilk günkü gibi kalsın! Her ürün için üreticinin öngördüğü periyotlarda planlanan bakım anlaşmalarımız ile ürünleriniz hep hazır olsun. Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT ile Planlı bakım anlaşması yaparak diğer servis imkanlarından da indirimli yararlanın.

Full Servis

Sürpriz servis maliyetlerinden kurtulun! Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT, sahibi olduğunuz Forklift ve Depo ekipmanlarınızı aynen Kiralama da olduğu gibi sahiplenerek size aylık sabit bir bedel ile servis imkanı sağlar. Bu şekilde kullanıcı hataları ve hasarlar haricinde her ürüne sabit bir bedel ödeyerek tam verim sağlarsınız.

Diagnos ve Tamirat

Üstün teknolojili ürünleriniz Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT uzman ekibi tarafından sürekli takip edilip, güncel tutulacaktır. Muhtemel yazılım ve servis iyileştirmeleri, modifikasyonlar için uzman ekibimiz ve full donanımli servis araçlarımız hizmetinizdedir.

Orjinal Yedek Parçalar

Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT, LİNDE VE CROWN ve hizmet ettiği tüm ürünlerde; güvenlik, teknoloji, fiziksel uygunluk, mekanik ömür açısından en elverişli olan Orjinal Yedek Parçaları sunmaktadır. Tüm servis işlemlerinde de güvenle tercih edebilirsiniz. Orjinal yedek parça ihtiyaçlarınız için bize ulaşınız.

Akü

Aküler Forklift ve Depo ekipmanlarının kalbidir. Tüm elektronik aksamın sağlıklı ve güvenli çalışması için seçimi önemlidir. Tespitlerimiz göstermektedir ki orjinal aküler kullanım ömrü ve verimi açısından öne çıkmaktadır.

Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT sizlere orjinal ve tüm markalarda traksiyoner akü sağlamaktadır.

Bunun yanında günümüzün gelişen teknolojisi Li-ion aküleri de her ürün için firmamızdan temin edebilirsiniz.

Lastik ve Tekerler

Tekerlekler endüstriyel ürünlerin dengesi, davranışı ve dönüş yarıçapı için anahtardır. Düzensiz yüzeylerden, aracın ağırlığından, yük veya hızlanma ve frenleme kuvvetlerinden kaynaklanan yüksek basınç durumlarında bile bir tekerlek daima kusursuz şekilde çalışmalıdır.

EMİROĞLU FORKLİFT olarak Forkliftler için yüksek kaliteli siyah havalı ve dolgu, beyaz iz bırakmayan süperelastik dolgu lastikler sürekli stoklarımızdadır.

Ayrıca depo ekipmanlarınız için orjinal vulkollan, poliüretan ve nylon tekerler satışımızdadır.

Filtre ve Bakım Malzemeleri

Yetkili Bayii EMİROĞLU FORKLİFT Planlı ve rutin bakım işlemlerinde üreticilerin ve distribütörlerinin tavsiye ettiği filtre, yağ ve bakım malzemelerini kullanmakta ve satışını yapmaktadır.

Emiroğlu Forklift San. Ve Tic. LTD. ŞTİ. 2022 yılında İstanbul Tuzla da ‘’istifleme konusunda en iyi çözüm merkezi olmak ’’ ilkesiyle yola çıkmıştır. Geçmiş bilgi ve becerilerini Emiroğlu Forklift bünyesinde toplayan kurucularımız ve personelimiz hızlı bir gelişme göstererek kısa sürede sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır.

  • 0 (542) 357 49 57

  • info@emirogluforklift.com

  • Tuzla İstanbul/Türkiye

  • Hafta İçi: 09:00 - 19:30 Arası.
    Cumartesi: 09:00 - 18:00 Arası.
    Pazar: Kapalı